HİKAYEMİZ

Güverte Grup, siz değerli müşterilerimize, fantezi kağıt ve promosyon ürünleri sektöründe en iyi hizmeti verebilmek amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Teknolojik Promosyon Ürünleri , Promosyon ürünleri , Fantazi Kağıt çeşitleri karton, zarf ,davetiye , A4 kağıt ürünlerinin ithalatını , üretimini ve satışını yapmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerimize en doğru çözümleri sunabilmek için uluslararası kağıt ve teknoloji sektörleri ile iş birliğine girmiştir.

Güverte Grup, hem yurt içi hem de yurt dışında göstermiş olduğu performans sonuçlarıyla Endonezya, İspanya, Almanya, İtalya gibi ülkelerin en büyük üreticileri ile distribütörlük anlaşmaları imzalamıştır.


MİSYONUMUZ

Girişimcilik ruhuyla ve müşteri memnuniyetini benimsiyerek, yenilikleri takip eden ve bunları bünyesinde faaliyete geçiren, iç ve dış çevreye duyarlı olan genç ve dinamik çalışanlarıyla çözüm odaklı hareket eden, müşterilerinin fikirlerine açık olan, belirlediği hedeflere ulaşan bir firma olmaktır.


HİKAYEMİZ

Faaliyette bulunduğumuz kağıt sektöründe yenilikçi ve fark yaratma odaklı çalışmalarla kısa zamanda konumunu yükseltmiş olmanın verdiği güçle girişimci bir firma olarak devamlılığını sürdürmektir.